Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś16
Wczoraj22
Wizyt w tygodniu52
Wizyt w miesiącu267
Łącznie wizyt70282


Zaproszenie do udziału w Grze Miejskiej !

Projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich zyskują coraz większe znaczenie w kreowaniu nowoczesnego wizerunku miast. Większość mieszkańców na co dzień styka się z tablicami informującymi o tym, że znany im od lat zabytkowy kościół, czy mijany codziennie socrealistyczny w formie gmach muzeum zmieniły swój wygląd dzięki dotacjom z Unii Europejskiej, że wygodne czyste wagony kolei, nowy sprzęt w pobliskim szpitalu czy szkole zostały zakupione przy współfinansowaniu ze środków UE. Osoby podążające szlakiem funduszy będą mały okazję w niekonwencjonalny sposób dowiedzieć się, które z tych zmian były możliwe dzięki Funduszom Unijnym.

Gra przebiegać będzie dwuetapowo:

I etap – internetowy, 26-28.11.2012 r. na stronie www.pi.wzp.pl, dzięki któremu gracze poznają fabułę gry.

II etap – miejski, 01.12.2012 r. w godz. 11.00-15.00, w którym uczestnicy mają za zadanie znaleźć ustawione w terenie punkty kontrolne lub konkretne obiekty oraz potwierdzić w określonym limicie czasu swoją tam obecność (wpis do karty gry). Punktami, które należy odszukać będą miejsca związane z inwestycjami zlokalizowanymi w Szczecinie i zrealizowanymi ze środków unijnych.

W grze wezmą udział zespoły liczące od 2 do 3 osób.

Warunkiem udziału w Grze Miejskiej jest rejestracja Zespołu (założenie profilu i zalogowanie na stronie www.pi.wzp.pl) do 25.11.2012 r. do godz. 24.00 i rozwiązanie testu online na platformie e-lerningowej. O zakwalifikowaniu do udziału w Grze Miejskiej decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które wezmą udział w grze udowodnią, że mieszkańcy naszego województwa nie tylko korzystają, nie tylko widzą, ale też potrafią aktywnie spędzać czas dzięki Funduszom Europejskim. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! 

ZAPRASZAMY !

Poniżej znajdą Państwo niezbędne załączniki potrzebne do udziału w tej akcji:

Zaproszenie Pobierz zaproszenie do udziału w Grze Miejskiej Zaproszenie do udziału w Grze Miejskiej "Odkoduj Fundusze"  
Formularz zgłorzeniowy Pobierz formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy drużyny Gry Miejskiej "Odkoduj Fundusze"  
Regulamin gry Pobierz Regulamin Gry Miejskiej Regulamin Gry Miejskiej "Odkoduj Fundusze"  
Załącznik nr 1 do Regulaminu gry Pobierz załącznik nr 1 Regulaminu Gry Miejskiej Załącznik nr 1 do Regulaminu Gry Miejskiej "Odkoduj Fundusze"

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila