Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś16
Wczoraj22
Wizyt w tygodniu52
Wizyt w miesiącu267
Łącznie wizyt70282


VI Zlot Miłośników Astronomii w Zatomiu

W programie Zlotu m.in. prelekcje, wykłady i otwarty, darmowy pokaz nocnego nieba. Na Zlocie będą obecni astro-miłośnicy nie tylko z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, ale również z innych regionów Polski. Posiadają sprzęt obserwacyjny i astro-fotograficzny, wiedzę i chęć podzielenia się nią z innymi. Mogą pokazać obiekty, perły dalekiego kosmosu, planety, galaktyki, mgławice... wszystko to co oferuje amatorski sprzęt obserwacyjny.

Zachęcamy do przywiezienia swojego sprzętu obserwacyjnego (bardzo ciemne niebo), zdjęć, filmów oraz pochwalenia się swoimi dokonaniami z zakresu astronomii. Każdy uczestnik otrzyma możliwość prezentacji swoich osiągnięć.
W tradycyjnym konkursie wiedzy astronomicznej jak zawsze ciekawe nagrody!

Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie zarówno zawodowych astronomów, zaawansowanych miłośników, jak i też zupełnie początkujących adeptów astronomii.

Teren Zlotu położony jest na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego, wśród czystych lasów, gdzie panują idealne warunki obserwacyjne.

Zlot odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym "Pyrlandia" www.pyrlandia.net

Więcej informacji znajdziecie Państwo w tematach zlotowych na www.forumastronomiczne.pl

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Dostęp do URL (/images/stories/VI_zlot_astronomii_zatom/VI_ZLOT_W_ZATOMIU_PROGRAM.doc)Plakat: VI Zlot Miłośników Astronomii w ZatomiuPlik .DOC (Word)0 Kb

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila